קריית מלאכי - 08-8587010

אפילציה אלקטרוליזיס

אפילציה – הסרת שיער לצמיתות במכשור חשמלי

הטיפול מתבצע על ידי החדרת מחט מיוחדת ודקיקה לזקיק השערה, זרם חשמלי עובר וצורב את השורש, מנתק אותו ומונע צמיחת שיער חוזרת. הטיפול באפילציה  נעשה במהלך סדרת מפגשים ונחשב לבעל שיעורי הצלחה גבוהים, לעתים פעולה זו עשויה לגרום לדימום קל בנקודות החדירה. יחד עם זאת מדובר בלא מעט טיפולים אם הטיפול מתבצע באזור הורמונלי.

אפילציה היא למעשה השיטה הוותיקה, היעילה, המהירה והזולה ביותר להסרת שיער. יש לה יתרונות ייחודיים שאינם קיימים בשיטות החדשות.

הטיפול מתאים ל:

  • נשים בהריון.
  • חולי סרטן- אינם יכולים לעבור טיפול הסרת שיער בלייזר ולכן יכולים להיות מטופלים בשיטה זו.
  • אנשים בעלי שיער בהיר בגוון בלונדיני, ג'ינג'י, לבן או עם שיער פלומתי אינם מתאימים להסרה בלייזר ויכולים להיות מטופלים בשיטה זו.

עם זאת האפילציה אינה מותרת למי שסובל מבעיות קשות בקרישת הדם, בסוכרת חמורה למשל, בשל הדימום הקל שנלווה להליך שעלול במקרים אלה שלא להחלים. כמו כן, אפילציה אינה מומלצת לאנשים שסובלים מזיהום, מפגיעה במערכת החיסון, ממחלות עור ומאקנה קשה.
הטיפול באפילציה מומלץ פחות באזורים שעירים במיוחד, או כאשר השערות עבות וכהות מאחר והעבודה בשיטה זו נעשית על כל שערה בנפרד ולא על שטח גדול כמו בלייזר ונדרש זמן רב על מנת לכסות שטח נרחב.

כיצד מתבצע הטיפול בzohara ?

אפילציה ברשת "זהרה" נעשה על ידי קוסמטיקאית מומחית בעלת ניסיון ומיומנות בטיפול. מרווחי הזמן בין טיפולי האפילציה קצרים יחסית ולכן ניתן לטפל בכל פעם שהשערות מבצבצות. כדי להימנע מזיהום לכל מטופלת יש את המחט האישית שלה וכך הטיפול סטרילי ובטוח. התחושה הנפוצה היא של עקצוץ או חום, ולאחר מספר דקות שבהן הגוף מסתגל, התחושה הופכת לנסבלת ביותר. כמו כן, להפחתת הכאב ניצן להשתמש במשחה מאלחשת, אשר מורידה את תחושת העקצוץ באזור המטופל.

אפילציה בפנים מוגבלת בזמן, ולכל היותר אורכת שעה: באזור השפם מבוצעים טיפולים שאורכם כרבע שעה. ביתר הגוף אין מגבלה של גירוי, ולכן אורך הטיפול המרבי נקבע על פי סיבולת וסבלנות המטופל באופן פרטני. המרווח המינימאלי בין טיפולי הסרת שיער באפילציה קטן בהרבה מזה שבין טיפולי הסרת שיער בלייזר. ניתן לבצע אפילו שני טיפולים מידי שבוע, עד להיעלמות השיער באופן טוטאלי. כמו כן, מספר הטיפולים הסופי משתנה בין מטופל למטופל ונקבע על פי צפיפות השיער. תופעות הלוואי שעשויות להופיע לאחר אפילציה בגוף, מסתכמות בפצעים קטנטנים אשר יגלידו בתוך מספר ימים ולא יותירו סימנים או צלקות.

הזמנת תור

לפרטים נוספים והזמנת תור מלאו את פרטיכם.