קריית מלאכי - 08-8587010

שיטה ייחודית לטיפול בפצעי עור

שיטה ייחודית לטיפול בפצעי עור.

יש שיגידו שהפנים הם "כרטיס הביקור" שלנו ביצירת קשר עם אנשים בבית, בעבודה ועם בן או בת הזוג. פעמים רבות בתקופת גיל ההתבגרות ותקופות אחרות כמו מצבים הורמונליים, גיל המעבר ועוד.. יכולים להופיע על הפנים שלנו פצעי אקנה. פצעים אלו גורמים לא פעם כאב, סבל מתמשך, תחושה של בושה ואף פוגעים בביטחון האישי שלנו וגורמים לדימוי עצמי נמוך. אבחון לא נכון וטיפולים כושלים יכולים לגרום למצבים דלקתיים העלולים להחמיר את המצב ולהפוך אותו לבלתי הפיך כדוגמת צלקות בפנים.

מטפלת עם ידע מוכח בטיפול בפצעים ואקנה תוכל למנוע את חוסר הנעימות הזו.

מה הסיבות לפצעי בגרות ? למה חשוב לזהות את שורש הבעיה?

פצעים על העור נוצרים בגלל סיבות רבות. יתכן והסיבה היא הורמונלית יתכן והסיבה בכלל קשורה ללחץ וסטרס, יתכן שהסיבה קשורה דווקא לעודף רעלים בגוף או אולי למצבי אלרגיה שמתבטאים בפריחה כמו אקנה על עור הפנים. כלומר ישנם סיבות רבות להיווצרותה של מחלת האקנה על עור הפנים.

כדי שהטיפול יהיה יעיל ומדויק יש צורך לאתר את שורש הבעיה שבגללה יש למטופל פצעים ולטפל בשורש. הטיפול חייב להיות מותאם בדיוק לסוג הבעיה, רק ככה אפשר להגיע לטיפול אמיתי ומושלם.

מה הטיפול כולל?

  • הטיפול כולל אבחון ותשאול של המטופל
  • יעוץ תזונה המותאם לשורש הבעיה
  • התאמת צמחי מרפא על ידי נטורופתית והרבליסטית קלינית.
  • טיפול וניקוי עור הפנים על ידי קוסמטיקאית או שילוב של טיפול לייזר באקנה בהתאם להחלטת הקוסמטיקאית
  • מוצרים לטיפול משלים בבית.

מה שונה הטיפול הנטורופתי בפצעי הבגרות לעומת טיפול קונבנציונלי שנמצא בכל מכון?

ב "ZOHARA" פיתחנו שיטה שתפסיק את התלות בין הקוסמטיקאית למטופל לאחר שהטיפול יסתיים.

ההתייחסות למטופל עובד בשני ערוצים: ערוץ קצר וערוץ ארוך.

בערוץ הקצר המטופל יעבור טיפול פנים הכולל ניקוי יסודי של כל מחוללי הפצעים כמו הוצאת קומודונים (שחורים) וטיפול באזורים המוגלתיים שבעור באמצעות קרני לייזר. טיפול זה יפחית באופן ניכר את המראה המודלק של הפנים, והפנים יראו רגועות יותר ובבית במקביל ישתמש במוצרים אנטי חיידקים למיגור הבעיה ולהרגעת העור.

בערוץ הארוך המטופל יקבל ייעוץ תזונתי וצמחי מרפא המתאימים לשורש הבעיה על ידי הרבליסטית קלינית וזה בכדי שהאקנה לא יחזור לעולם.

אנחנו ב"ZOHARA"  נותנים מענה לבעיה שנוצרה לא רק חיצונית אלא גם פנימית. מתייחסים למה שהמטופל אוכל ומחזקים אותו עם צמחי מרפא.

בשיטה הזו המטופל לא מפתח תלות בקוסמטיקאית ובמוצריה אלא עם הזמן השינוי התזונתי וצמחי המרפא יגרמו לכך שהפצעים ייעלמו ולא יחזרו יותר.

הזמנת תור

לפרטים נוספים והזמנת תור מלאו את פרטיכם.