קריית מלאכי - 08-8587010

לייזר לטשטוש והעלמת פיגמנטציה וכתמי עור

ב"ZOHARA" תוכלו למצוא טיפולים ייחודיים לבעיית הפיגמנטציה שעל הפנים, הידיים והגוף.

היפר פיגמנטציה הינה אחת מבעיות העור האסתטיות, מופיעה כתוצאה מגיל, חשיפה לשמש וכן עקב פצעי אקנה, דלקות עור שונות, השפעות הורמונליות, הריון או שימוש בגלולות. כתמים הנראים על פני השטח, מקורם בתאי עור הנקראים מלנוציטים, הנמצאים בעומק העור. הטיפול ב"ZOHARA" יבטיח את התוצאות היעילות ביותר. טיפול זה מאיץ את פעולת הצערת וחידוש העור, משפר את גוון העור ומרקמו ויוצר מראה בריא זוהר וויטאלי.

באיזה סוגי פיגמנטציה ניתן לטפל?

כתמי גיל.
נזקי שמש.
נמשים.
גוון עור לא אחיד.

האזורים בהם ניתן לטפל:

מכשירי הלייזר שלנו נועדו לטפל בפיגמנטציה ולכן ניתן לטפל בכל אזור שבו הופיע נגע פיגמנטטיבי. האזורים הנפוצים ביותר הם האזורים שנחשפים באופן קבוע לשמש כמו פנים, צוואר וידיים.

תוך כמה זמן ניתן לראות תוצאות?

תוצאות מהטיפול בנזקי שמש ניתן לראות כבר בימים שלאחר הטיפול הראשון. תהליך השיקום בעור ימשך גם לאחר הטיפול הראשון והמראה שיתקבל יהיה עור זוהר ובהיר יותר. התוצאות הסופיות יתקבלו לאחר שבוע עד שבועיים מתחילת הטיפולים.

כמה טיפולים נדרשים?

שינוי של מראה העור ניתן יהיה לראות החל מהטיפול הראשון. אנחנו תמיד ממליצים על סדרת טיפולים כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר. מספר הטיפולים להסרת נגע נקבע בהתאמה אישית לפי מצב העור וסוג הטיפול הנדרש.

איך נדרש להיערך לפני הטיפול?

חשוב ומומלץ להימנע מחשיפה ישירה ועקיפה לשמש ומשיזוף כחודש לפני תחילת הטיפולים.

למה עלי לצפות לאחר הטיפול?

במהלך 24-28 שעות שלאחר הטיפול ניתן לצפות שהנגעים שטופלו יתכהו ועד כשבוע אותם נגעי פיגמנט שהתכהו יתקלפו וינשרו, מה שיוביל להבהרה.

התמונה הכללית המתקבלת היא עור זוהר ובעל גוון אחיד.

הזמנת תור

לפרטים נוספים והזמנת תור מלאו את פרטיכם.