קריית מלאכי - 08-8587010

הסרת שיער בלייזר ב 4 מכשירים

קיימים מספר מכשירים איכותיים להסרת שיער בלייזר, אולם ראוי לציין כי כל מטופל עובר בדיקה ראשונית והתאמת המכשיר לגוון העור, סוג השערה ואזור ההסרה הרצוי.

Zohara מחזיקה בטכנולוגיות המתקדמות בעולם ואינה מתפשרת על איכות השירות והמקצועיות עבור מטופליה.

LHIGHT SHEER – מכשיר לייזר שכבש את שוק הסרת השיער בתחילת שנות ה-2000 ועד היום נחשב לאב טיפוס של כל המכשירים, "הלייטשיר" בעל אורך גל של 810 ננומטר ומתאים לרוב גווני העור.

CANDELA – אלכסנדריט, בעל אורך גל קצר יותר מקודמו, של 755 ננומטר המהווה פתרון מושלם לשיער דק ועדין מה שהופך אותו ליתרון בולט בטיפולים להסרת שיער מהפנים שם השיער דק ופלומתי ויתרון משמעותי עוד יותר הוא שאין צורך לגלח את השיער מהפנים כי הטיפול מתבצע על השערה. מכשיר זה נמצא יעיל גם בטיפולים מתקדמים בגוף, כאשר השיער דק מאוד והוא מאפשר את השלמת התוצאות בצורה מיטבית. המכשיר יעיל, ממוקד ובטוח מאוד לשימוש.

 סופרנו SHR, בעל אורך גל של 810 ננומטר. הסופרנו מתאים לכל גווני העור ומאפשר טיפול ללא כאבים יחסית על עור כהה עד כהה מאוד ושזוף.

  INMODE-  הוא מכשיר לייזר בעל ידית קרה DIOLAZE XL המתקדמת ביותר כיום בעולם להסרת שיער ומבטיחה טיפול יעיל, קצר וידידותי הרבה יותר ממה שהכרנו עד כה.

ה DIOLAZE XL  הינה ידית לייזר המטפלת ביעילות ובבטיחות בכל אזור בו צומח שיער לא רצוי: רגליים, גב, בטן, צוואר, סנטר, פאות ועוד…

הייחודיות של המכשיר היא היכולת לזהות באופן מהיר ויעיל את הפיגמנט של השערה על ידי קרן לייזר ממוקדת וחכמה, על ידי כך ל"חסל" את השורש כך שלא יוכלו לצמוח שוב בעתיד.

איך מתבצעת הסרת שיער בלייזר?

טיפול הסרת שיער בלייזר מבוסס על אור באורך גל אחיד הנספג במלנין (גוון השיער) ומחמם אותה. החום מועבר דרך השערה לזקיק והורס אותו.
הרס השערה מתבצע רק כשהשערה נמצאת בשלב ה"אנגן" בו שורש השערה מחובר במצב מלא לגוף. מכיוון שלא כל השערות נמצאות באותו שלב ה"אנגן" יש לחזור על הטיפול מס' פעמים.
עם זאת, לא ניתן לדעת מראש באופן מדויק מהו מס' הטיפולים שיש לעבור, מפני שהתהליך אינדיבידואלי בעבור כל מטופל ומטופל . כפי שכבר הוזכר, יש להתחשב, בין היתר, בגוון העור, גוון ועובי השערה.

למי מתאים טיפול הסרת שיער בלייזר?

בשנים האחרונות לאחר שפותחו בקצב מהיר מגוון טכנולוגיות להסרת שיער ניתן לומר כי הטיפול מתאים לכל מי שחפץ להסיר שיער למעט גוון שיער בהיר. הסרת השיער משפרת את מרקם העור וכן משפרת משמעותית את הביטחון העצמי לאנשים בעלי שיער במקום לא רצוי, כבר "לא צריך להחביא" ובהתייחס למחיר הפעולה זולה משמעותית מבעבר.

המלצה על הסרת שיער - לנפץ את כל המגבלות

תחום הסרת השיער, כמו בתחומים רבים אחרים, הטכנולוגיה פורצת גבולות – ומאפשרת לנו לעשות את מה שבעבר נחשב לבלתי אפשרי, או קשה מאוד.

סיפור שהיה כך היה... לפני שהתחלתי לעשות לייזר, הורדתי שיער בשעווה וזה היה עושה לי שטפי דם במפשעות, אני זוכרת שהייתי מסתובבת עם שני פסים סגולים וזה לא אפשר לי ללכת עם בגדי ים, זה היה סיוט כי הייתי צריכה לבחור בין שטפי דם לשיער- המצב היה מתסכל ,מתיש ומעיף. על זהרה שמעתי מחברות שגם עשו אצלה לייזר והן אמרו לי שלייזר עושים רק בזהרה . התחלתי טיפולים ונהנתי לאורך כל התהליך מהפקידות בקבלה, מהטכנאיות המקסימות והסבלניות וכמובן מהתוצאות. לא האמנתי שזה כל כך פשוט. החיים שלי השתנו.. איזה מטורף זה להיות חלקה. החיים קלים יותר, אני עושה מה שבה לי בלי לחשוב עם יש לי שיערות או לא. אין כמעט פעולה שאני רוצה לעשות ואני לא עושה. אין מגבלות!

אני רוצה לשתף אתכם בחששות שהיו לאחת המטופלות שלי לפני שהתחילה להסיר אצלינו שיער.. מיכל , שם בדוי, מספרת שלפני שהורידה שיער בלייזר היא הורדה שיער בשעווה וכשחשבה להתחיל היו לה שתי חששות. האחת, האם זה יעבוד? מיכל חששה שהטיפול לא יעבוד עליה כי היא שמעה שזה לא תמיד עובד על כל אחד . האם זה יכאב? זה היה החשש השני. מיכל שמעה שלייזר זה כואב. אז ככה, לגבי החשש הראשון: "כל החברות שלי אמרו לי שהן עושות לייזר בזהרה ושבזהרה יש את התוצאות הטובות ביותר ואכן בטיפולים גיליתי שזה לגמרי נכון, ושנית לגבי הכאב, זה באמת קצת כואב אבל הרבה, הרבה פחות כואב משעווה. החלק המשמח בכל הסיפור, זה שלאחר 3 טיפולים בלבד השערות הפכו מקשות לרכות וכמות השערות התדללה מאוד וגם הטיפולים כבר לא כאבו יותר בגלל שהיו פחות שיערות. היא חזרה ואמרה לי שחשוב שאדע שכבר לאחר הטיפול הראשון היא הרגישה בהבדל בצמיחה.. הצמיחה נעשתה איטית וגם צמח פחות שיער.

הזמנת תור

לפרטים נוספים והזמנת תור מלאו את פרטיכם.