זהרה. כל היופי במקום אחד

רשת מרכזי האסתטיקה והיופי ZOHARA מתמחה בכל הקשור לטיפוח הפנים והעור. צוות הקוסמטיקאיות של הרשת מעניקות טיפול יעיל הנועד לחטא את העור ולהזינו בוויטמינים הנחוצים לו. רשת ZOHARA מפתחת לא רק טיפולי אסתטיקה ויופי אלא גם תכשירים.

במיוחד לעונת הקיץ החמה, רשת המרכזים ליופי ואסתטיקה ZOHARA משיקה סדרה של מקדמי הגנה במיוחד למטופלי לייזר בדרגות הגנה שונות DEFENDER PEARL PROTECTIVE: לכל סוגי העור 30 SPF בתוספת מייק-אפ וכן בדרגת הגנה גבוהה 50 SPF, שיעזרו להם לקבל הגנה מפני קרני השמש.

הקרם ההגנה החדש של רשת ZOHARA פותח על ידי קבוצת קורדן בע"מ המתמחה בפיתוח מוצרי קוסמטיקה טבעיים וכמובן שהינו באישור משרד הבריאות. אודות לטכנולוגיית הפנינים הוא מעניק לעור הגנה רחבה מפני קרני השמש המזיקות ה- UVA, UVB והוא מסייע במניעת הזדקנות מוקדמת של העור. בנוסף, הוא מוסיף לחות ומקנה לעור מרקם חלק ומראה בריא.

ה- DEFENDER PEARL PROTECTIVE DEMI MAKE-UP מכיל מסנני קרינה גבוהים 50 SPF ומתאים במיוחד לאחר טיפולי לייזר, זאת כתוצאה מהצורך להעניק הגנה לקבוצת מטופלים זו אשר חשופה יותר מכולם כתוצאה מהטיפולי הלייזר למיניהם. ואילו ה- DEFENDER PEARL PROTECTIVE SUN CARE מתאים לבעלי עור שמן ובעל דרגת סינון של 30 SPF.