זהרה. כל היופי במקום אחד

כיום יותר מתמיד אחת הבעיות הנפוצות הן בקרב נשים והן בקרב הגברים היא ורידים בולטים או בשמם השני נימי ה"עכביש".

כ- 15% מהסובלים מדליות (וורידים בולטים), סובלים ברמה שיכולה להפריע לתפקוד, לגרום לכאב, נפיחות וקשיים בעמידה במשך זמן ממושך, לא נעים כשמדובר בעבודות המתבססות על עמידה כמו למשל מוכרת בחנות, דיילות ואפילו מורות. נוסף, נימים יכולים להיווצר לא רק באזור הרגליים אלא גם באזור הפנים, זאת מפאת החשיפה היומיומית לקרני השמש.

אז כיצד ניתן לטפל בבעיה? ברשת המרפאות לאסתטיקה ויופי ZOHARA תוכלו למצוא טיפול חדשני המתבצע באמצעות קרן הלייזר במכשיר FOTONA ND:YAG באורך גל של 1064 ננומטר המבוצע ומבוקר על ידי רופא מוסמך. מדובר בטיפול קצר וממוקד שאינו פולשני כלומר ללא הזרקות וללא החדרת חומרים לגוף מה גם כי אחריו מיד ניתן לחזור לשגרה היומיומית.

טיפול העלמת נימים באמצעות הלייזר הינו בעל אחוזי הצלחה גבוהים מאוד. הרוב המכריע של המטופלים מגיעים ל-80%-90% במספר טיפולים. התהליך מתבצע מפגישת קרן הלייזר עם ההמוגלובין שבכלי הדם, כלומר הנים, היוצרת תגובה שבעקבותיה דופן כלי הדם נהרס. תכולת הנים נשפכת והגוף מפנה את הרקמה כפי שהוא היה מפנה את הרקמה (הדם) במקרה של חבלה. כ-50% מהנימים ייעלמו מידית במהלך הטיפול הראשון. כ-30% נוספים ייעלמו תוך מס' שבועות. לאחר כ-6 שבועות ניתן לבחון את תוצאות הטיפול הראשון ולקבוע טיפול נוסף לפי הצורך. מכיוון שכל מקרה הינו מקרה לגופו, מומלץ לבצע את הטיפול בתדירות של פעם אחת בשנה.