זהרה. כל היופי במקום אחד

תחום הסרת השיער התפתח מאוד בשנים האחרונות. אם לפני חמש עשרה שנה טיפול של הסרת שיער במכשיר ארך כשמונה שעות, הסב לא מעט כאב למטופל והתאים לבהירי העור בלבד, הרי שכיום מדובר בהליך פשוט המותאם אישית לכל אדם.

מספר מכשירים קיימים בענף הסרת שיער המתאימים באופן אישי לכל מטופל על פי סוג עורו, טיב השערה והאזור הרצוי בגוף המובילים שבהם: לייט שייר, מבית קוהירנט, בעל אורך גל של 810 ננומטר ומתאים לרוב גווני העור. מכשיר נוסף הוא הקנדלה-אלכסנדריט, מכשיר לייזר באורך גל קצר יותר מקודמו, של 755 ננומטר, המהווה פתרון מושלם לשיער דק ועדין שנמצא באזור הפנים, גב, בטן וחזה. והמכשיר האחרון הוא ה-סופרנו, SHR. מדובר בטכנולוגיה חדישה, המותאמת לכל מטופל, בעל גוון עור כהה ואף שזוף. במכשיר זה קרן הלייזר פועלת על זיהוי המלנין של שורש השיער ופוגעת בו עד לנטרול תפקידו. כבר לאחר מספר טיפולים ניתן להבחין בדילול בצמיחת השיער ובהפיכתו לדק ובהיר יותר.

שלושת הטכנולוגיות שצוינו לעיל, נחשבות לפורצות דרך בענף הסרת השיער. מכשירים אלו הוכיחו לאורך זמן, כי הם מגיעים לתוצאות מקסימאליות בהסרת שיער. כפי שסבורים ברשת ZOHARA, יש לשלב את שלושת הטכנולוגיות יחדיו, מכיוון שלכל אזור בגוף יש סוג שערה שונה: דקה/עבה וגוון עור כהה/בהיר וחייבים להתחשב בכל אחד מהנתונים הללו ולהתאים לכל אזור בגוף מכשיר מסוים.