קריית מלאכי - 08-8587010

טשטוש והעלמת נימי דם בלייזר

עם הגיל אנחנו שמים לב שיותר ויותר כלי דם מורחבים מופיעים בעור הפנים, כלי דם אלה גורמים לעור שלנו להראות פחות רענן, חסר חיות, יותר עייף ומבוגר. הבעיה נפוצה בקרב הנשים והגברים כאחד באזור האף, הסנטר, הלחיים או המחשוף. בנוסף ישנם כלי דם המופיעים ברגלים ויוצרים מראה של "קורי עכביש" או " מפת ארץ ישראל".

הופעת כלי דם ברוב המקרים מצביע על שינוי גיל שעובר העור והיום ניתן לטפל ביעילות בתופעות כלי הדם בפנים בקלות וללא זמן החלמה ארוך.

מדוע נוצרים נימי דם?

הופעתם של נימי הדם נובעים מכמה סיבות כגון: גנטיקה, חשיפה לשמש, שינויים הורמונאליים, זרימה אנומלית של מחזור הדם והפעלת לחץ יתר על אזור בגוף. לרוב אינם מעידים על בעיה בריאותית כלשהיא, אלא על פגם עור אסתטי שלא תמיד ניתן להסתרה על ידי האיפור.

נימי דם בולטים אלו מופיעים אצל אנשים צעירים ומבוגרים כאחד. לתופעה זו יש פתרון ולכן אם הדבר מפריע, אין צורך ללמוד לחיות איתו אלא ניתן לטפל בתופעה.

אופן הטיפול ב"ZOHARA"   – לייזר להעלמת נימים

הטיפול להעלמת נימים מתבצע על ידי לייזר  FOTONA ND YAG   באורך גל של 1064 ננומטר ומתאים לגברים ונשים כאחד. זהו טיפול קצר וממוקד, שאינו פולשני ( ללא הזרקות, ללא החדרת חומרים לגוף) ואחריו חוזרים מיידית לשגרה היומיומית. תהליך הפעולה מתבצע מפגישת קרן הלייזר עם ההמוגלובין שבכלי הדם (הנים)היוצרת תגובה שבעקבותיה דופן כלי הדם נהרס. תכולת הנים נשפכת והגוף מפנה את הרקמה כמו במקרה של חבלה. כ- 50% מהנימים ייעלמו מיידית במהלך הטיפול. כ- 30% נוספים ייעלמו תוך מספר שבועות. לאחר כ- 6 שבועות ניתן לבחון את תוצאות הטיפול הראשון ולקבוע טיפול נוסף לפי הצורך

קופרוז

עם הגיל אנחנו שמים לב שיותר ויותר כלי דם מורחבים מופיעים בעור הפנים. כלי דם אלה גורמים לעור שלנו להראות פחות רענן, חסר חיות, יותר עייף ומבוגר. הבעיה נפוצה בקרב הנשים והגברים כאחד באזור האף, הסנטר, הלחיים או המחשוף. הופעת כלי דם ברוב המקרים נצביע על שינוי גיל שעובר העור והיום ניתן לטפל ביעילות בתופעת כלי דם בפנים בקלות וללא זמן החלמה.

למה יש לצפות מטיפול להעלמת כלי דם בפנים ובגוף?

תוצאה סופית תלויה בכמות, גודל ועומק הנימים. רוב המטופלים זקוקים לשלושה ועד חמישה טיפולים. הטיפול מבוצע במרווחים של 3-4 שבועות באזור הפנים ובמרווחים של 6 שבועות באזור הרגלים.

הזמנת תור

לפרטים נוספים והזמנת תור מלאו את פרטיכם.