זהרה. כל היופי במקום אחד

טיפול באמצעות חומצות ייחודיות בהן משתמשים ברשת זוהרה.

היסטוריונים מתארים תהליכי קילוף עור (פילינג) שהתבצעו עוד במצרים העתיקה בערך ב-3000 לפנה"ס, כך לפי ויקיפדיה. נשים מצריות היו מושחות את גופן בחומרים רבים: עור של בעלי חיים ומלח לקילוף מכני של העור וחלב חמוץ ושאריות של ענבי יין לקילוף כימי של העור. בתחילת המאה ה-19 החלו סלוני יופי באירופה וצפון אמריקה לבצע טיפולי קילוף עור ללקוחותיהם באמצעות "נוסחאות סודיות" שהיו כנראה חומצות מוחלשות ממקור צמחי. בשנות ה-50 של המאה ה-20 החלו רופאים לבצע טיפולי קילוף עור מבוססי חומצת פנול וחומצת אצטט-טרי-כלורית (TCA). ולבסוף בשנות ה-90 של המאה-20 החלו רופאים להשתמש בלייזר בטיפולי קילוף עור כתחליף לטיפול בחומצות. אלא שעד כה ניתן להצביע באופן וודאי על הצלחת הפעולה דווקא בטיפול באמצעות חומצות ייחודיות בהן משתמשים ברשת ''זוהרה''.

קילוף עור/פילינק - מקצועי

אפשר להגיד שכולם מכירים את פילינג הגרגירים שמשפשפים על העור ומסירים תאים מתים, אך מעטים יודעים שחוץ מלהסיר כמה תאים אין לפעולה זו ערך ממשי או תרומה לשיפור העור בצורה ניכרת. הפילינג היחידי שיכול להסיר תאים מתים וגם "לעצור" את הזמן הביולוגי של העור מתבצע באמצעות פעולה כימית ונקרא: "פילינג חומצות" החודר לעור ומביא לתוצאות טובות יותר.


זהו טיפול הכרוך בשימוש בחומצות כימיות כגון חומצת פנול וחומצת אצטט-טרי-כלורית (TCA). החומצות מפרקות את הדבק הבין תאי של שכבות העור החיצוניות, תאי העור המתים מוסרים ומפנים דרכים לתאי עור בריאים יותר. הן גורמות לספיגה טובה יותר של קרם הלחות בעור ומשפרות את הטקסטורה, המראה של העור. בנוסף, החומצות מעדנות עור יבש, נוקשה ועבה, מושכות מים ומגבירות את משק המים בעור. החומצות מסייעות לטיפול באקנה ואף מטשטשות סימנים של נזקי שמש ומתקנות פיגמנטציה וכתמי עור.

* הטיפול ניתן בסניף: קריית מלאכי.