זהרה. כל היופי במקום אחד

עור הפנים שלנו מתכווץ ומתמתח מסיבות שונות אלפי פעמים ביום. כאשר אנו צעירים, עורנו גמיש ומתכווץ במהירות לאחר כל מתיחה.

עם הגיל מאבד עורנו את גמישותו, והכיווצים שאינם חוזרים למצבם המקורי הופכים אט אט לקמטים. אנו מבחינים בין שני סוגי קמטים ולכל אחד אנו מייעדים את הטיפול המתאים לו ביותר. לקמטי הבעה אנו מזריקים חומרי הרפיה המבוססים על החומר בוטוליניום -טוקסין הידוע בשמו המסחרי "בוטוקס". חומר זה מחליש את השרירים שגורמים להיווצרות הקמט. לקמטים הקבועים אנו מזריקים חומרי מילוי כך שימלאו את השקע באופן סימטרי ואסתטי. כשהמטופל חושק בעיצוב של הלחי בגלל מראה שטוח או הופעת שקעים עם השנים, יש לתת להעניק לאזור מראה מלא וצעיר ע"י שימוש בחומרי מילוי קמטים.

אבל לא רק הלחי מקבלת עיצוב כלבבכם, גם את השפתיים הקיימות ניתן לעצב. כאשר הטבע לא חנן אותנו בשפתיים מלאות וחושניות אפשר להעניק את המראה המבוקש באמצעות הזרקות קלות ועדינות. קיימות מספר שיטות לעיצוב שפתיים - מילוי שפתיים/עיבוי שפתיים זאת באמצעות הזרקה של חומרים שונים הממלאים את השפה ומקנים לה צורה ונפח, הזרקה של חומצות, חומרים טבעיים, מלאכותיים ואפילו שתלים.

העיצוב נעשה באמצעות חומרים וחומצות שונות כאשר החומצה ההיאלורונית הידועה גם בשמות המסחריים "רסטילן", "ג'ובידרם" ועוד, הינה הפיתרון הטוב ביותר לרוב. עיצוב השפתיים באמצעות חומרים אלו עמיד לפרק זמן של חצי שנה עד שנה. יתרון חומרים אלו הוא בכך שהם זמינים (מזרקים מוכנים על המדף, ללא צורך בהכנה, תבחין אלרגיה או קירור) הם מאוד אמינים עם מעט תופעות לוואי, נוחים מאוד להזרקה ולכן ניתן לעצב את השפה בצורה מושלמת. החומרים החדשים מכילים חומרי הרדמה מקומית ולכן ההזרקה פחות כואבת.

הטיפולים הרפואיים ב''זוהרה'' קריית מלאכי ניתנים ע"י ד"ר יואב אברהמי, המומחה בכירורגיה פלסטית.