זהרה. כל היופי במקום אחד

שילוב טיפול מקצועי בקליניקה לבין התאמת חומרים יביא לתוצאות מקסימליות.

צבע עורנו נקבע בעיקר על ידי פיגמנט המלנין שנמצא בשכבת העור החיצונית-אפידרמיס. המלנין מגן עלינו מקרנית השמש ולאחר מכן מחזיר את קרני השמש החודרות לעור ובכך מונע נזק לתאים. בכל פעם שהעור נחשף לשמש נוצר מלנין במטרה להגן על העור (בדומה לתהליך של שיזוף) אולם, לא תמיד פיזור חלקיקי הצבע הינו אחיד ולפעמים קיימת הצטברות של פיגמנט באזור מסוים שיוצר כתם.
ישנם מספר סוגים של אנשים הסובלים מכתמי העור: אלו הם הנחשפים לשמש יתר על המידה ומבלי למרוח על עצמם מקדמי הגנה, נשים לאחר הריון או שינוי הורמונאלי ואנשים בעלי רקע גנטי ונטייה תורשתית.
כתמי עור נוצרים בעור מסיבות שונות: כתמי שמש ונמשים נוצרים בעקבות חשיפה לא מבוקרת לקרני השמש, צלקות אקנה כתוצאה מהופעת פצעי אקנה בעבר, כתמי פיגמנטציה עקב פיגמנטציית יתר של העור, כתמי מלזמה בשל שינויים הורמונאליים בגוף (כמו הריון) וכתמי גיל כתוצאה מתהליך ההזדקנות הטבעי של הגוף בכלל ושל העור בפרט.


הסרת כתמי עור בלייזר או פילינג?

בימינו האפשרויות להסרת כתמי העור רבות ומומלצות הן באמצעות פילינג והן באמצעות מכשיר הלייזר המתקדם. מצד אחד, קיימת סדרה של פילינגים מיוחדים להמסת העור, דיכוי המלנין והבהרת העור. הטיפולים מתבצעים במשך שישה עד שמונה שבועות. בנוסף לדיכוי תאי המלנין והעלמתם, מסייע הטיפול להמריץ את ייצור הקולגן, החלבון הבונה את תאי העור, משפר את חילוף החומרים של העור ומעודד את תהליך תיקון התאים הפגועים. בתום הטיפולים מוחדרים לעור חומרים מנקים וחומרים נוגדי חמצון.


האפשרות השנייה היא העלמת הכתמים באמצעות מכשיר הלייזר: ידית הלייזר עוברת אנרגיית חום ממוקדת ישירות לכתם, כתוצאה מכך הכתם יתכהה תוך 5-10 דקות אחרי הטיפול והוא יישאר כך עד שעל גבי הכתם ייווצר גלד קטן בגוון חום אדמדם שטחי שיתקלף תוך 7-14 ימים. העור מתחת לגלד יהיה ורדרד ובמשך הזמן תהיה חזרה הדרגתית לצבע העור הנורמאלי.
לא משנה באיזה סוג טיפול תבחרו ב'זוהרה' נשלב בין התאמת הטיפול המקצועי בקליניקה לבין התאמת חומרים אישית למטופל/ת להמשך טיפול בבית על מנת לתמוך ולשמר את התוצאות.

* הטיפול ניתן בסניפים: קריית גת, קריית מלאכי.