זהרה. כל היופי במקום אחד

צלוליט היא בעיה אסתטית, הצטברות שומן תת עורית הגורמת לגבשושיות ולמראה עור לא אחיד באזורים כמו הישבן, היריכיים, הבטן והזרועות.

הצלוליט נגרם כשזרימת הדם וניקוז הרעלים באזורים שבהם מצויים תאי השומן אינם פועלים כראוי. עקב כך רקמת הקולגן המחברת בין התאים מתעוותת, משנה את צורתה וחודרת אל התאים עצמם. מהלך זה גורם לתאים הגדושים להיצמד לשכבת העור העליונה ומכאן מגיע השלב הסופי המוכר- יצירת הגבשושיות ומרקם עור התפוז האופייני. אצל נשים, הרקמות רגישות במיוחד לשינויים ברמות הורמונים (מחזור, ווסת, הריון, הפסקת ווסת) אשר מעודדים צבירה ובניה של מאגרי שומן. לטיפול בהצרת היקפים, המסת הצלוליט, היפטרות מחמוקיים עודפים ומאזורי עור תפוז יכול להפוך למציאות בעזרת שימוש במכשיר הפועל בטכניקת ה-LPG.

מכשיר ה- LPG עובד על פני כל הגוף פרט לעמוד השדרה והחזה במגע מרגיע ונעים, תהליך זה בונה מחדש את רקמת החיבור של העור ועוזר בסילוק הצלוליט ובצמצום נפח תאי השומן, ממריץ את מחזור הדם והלימפה, מסייע לסילוק רעלנים על ידי המרצת התהליך הגופני הטבעי לסילוק שומן עודף, המכשיר מחטב, ממצק, מחזק ומחליק את הצלוליט, מטשטש סימני מתיחה, ועוזר לחילוף החומרים. במכשיר מספר תוכניות לטיפול ממוקד ומדויק המותאם לכל מטופלת באופן אישי, כל תוכנית נבדקה מבחינת יעילותה לקבלת תוצאות אופטימליות. במהלך הטיפול לובשת המטופלת חליפה העשויה מגרב ניילון נעים למגע אשר עוצבה במיוחד למטרה זו. לפני תחילת הטיפולים מבוצעת צילום ומדידה ראשונית אשר חוזרת על עצמה באמצע ובסוף סדרת הטיפולים.
שיטה זו היא יעילה ובטוחה לטיפול בצלוליט ולעיצוב מחדש של הגוף, תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, ישנן מטופלות שאף רואות ירידה של מספר ואף יותר במידת הבגדים. תוצאות הטיפול במכשיר ה-LPG משתנות ממטופלת למטופלת בהתאם למורפולוגיה, פיסיולוגיה ולהרגלי התזונה של המטופלת.

ההמלצה היא סדרה של 20 טיפולים (מינימום), פעמיים בשבוע. אורך הטיפול: 35 דקות. לאחר סיום הסדרה ניתן לראות, לרוב, הצרה בהיקפים. עם זאת, לאחר סיום הטיפולים מומלץ להגיע לטיפולי תחזוקה, וחשוב לשתות 2 ליטר מים ביום על מנת ליצור סירקולציה של נוזלים בגוף.

* הטיפול ניתן בסניף: אשדוד.