זהרה. כל היופי במקום אחד

רבים מתעניינים בפעולת הצרת היקפים המצמצמת את היקף הזרועות שלהם.

כולנו ודעים לעובדה כי כל אחד מאיתנו עובר תקופות של השמנה והרזיה, בתקופה בה אנו צעירים העור גמיש ולכן ברוב המקרים הוא חוזר לקדמותו והזרועות שלנו פעמים רבות חוזרות להיקף המקורי שלנו.

אך מה קורה אם לא? ומה קורה אם העור שלנו אינו כה גמיש כבעבר, שעיקר ההשמנה משפיעה על הזרועות שלנו או שההרזיה שלנו הותירה ריכוז של שומן בזרועות? כיום, ניתן לפנות אל מכון היופי ולקבוע תור עם אחד מהיועצים המומחים אשר ישמחו לספר לכם על פרוצדורת הצרת היקפים זרועות וחלקים שונים של הגוף ולתאם לכם מועד לתחילת טיפול.

הצרת היקפים יכולה להתבצע במגוון שיטות, ביניהן: שאיבה של השומנים, שימוש בקרן לייזר, שימוש בחום, שימוש בגלי אולטרה סאונד ושימוש באולטרה שייפ. בתקופה האחרונה יותר ויותר אנשים עורכים היכרות עם מכשיר האולטרה שייפ וזאת משום יתרונותיו הרבים והתוצאה משביעת הרצון.

הצרת היקפים זרועות באמצעות אולטרה שייפ

שיטה זו להצרת היקפים של הזרועות וחלקים שונים של הגוף נחשבת מוצלחת מאוד, עד כי היא פורסמה על ידי מנחת הטלביזיה אופרה ווינפרי. קהל היעד של טיפול זה הינו רחב וכולל גברים ונשים בעלי מבנה ממוצע וכן כאלו עם עודפים של מספר קילוגרמים.

מכשיר האולטרה שייפ פועל באמצעות קרני אולטרה סאונד.

בשיטה זו קרני האולטרה סאונד חודרים לשכבה התת עורית של הזרועות במטרה לפרק את תאי השומן הקיימים, לנקות את הפסולת שהצטברה בזרועות ולהמריץ את מחזור הדם באזור זה.

השומן אשר אט אט משתחרר מאזור הזרועות מועבר אל הכבד של גוף האדם, התהליך של הפירוק אורך כשבועיים ימים.

חשוב לדעת כי המכון שלנו רואה בטיפול הצרת ההיקפים במקומות שונים בגוף, תהליך. אנו נלווה אתכם מתחילת התהליך ועד סופו.

תהליך ההצרה של ההיקפים בזרועות

אנו, במכון היופי של זוהרה מודעים לעובדה כי טיפול הצרת היקפים הוא רק חלק מתהליך ארוך וחשוב של שינוי אורח חיים. לכן, אנו מספקים לכם את הדברים הבאים:

  • מפגש היכרות עם רופא- אתם תגיעו לרופא אשר יאבחן אתכם ויראה האם הטיפול מתאים לכם. בנוסף, היא ספק לכם את כל האינפורמציה החשובה אודות טיפול זה.
  • 3 טיפולים- מספר הטיפולים נקבע על פי המטופל, אך לרוב מדובר בשלושה טיפולים.
  • שימוש בחדר כושר- אנו מאפשרים לכם במסגרת טיפול זה להשתמש במכשירי חדר הכושר שלנו על מנת להיראות במיטבכם בסיום הטיפול. בנוסף מדריך/מאמן כושר מוסמך ייצור לכם תכנית אימונים.
  • פגישה עם תזונאית- אשר תיתן לכם טיפים בכל הקשור לדיאטה ותזונה הנכונה לגופכם.