זהרה. כל היופי במקום אחד

מכשיר האולטרה שייפ הינו מכשיר המשמש את מכון היופי של זוהרה להצרת היקפים בחלקים שונים בגוף. כאן מדובר על אחד המכשירים המתקדמים והמשוכללים ביותר. תוצאות הטיפול במכשיר זה הן כה מוצלחות עד כי אופרה ווינפרי, שיבחה אותו בתכנית הטלביזיה שוברת הרייטינג שלה.

הכירו את מכשיר האולטרה שייפ

יצרנית מכשיר האולטרה שייפ המקורי היא חברת ג'ולקס, בישראל אחראית על מכשיר האולטרה שייפ חברה בשם אולטרה שייפ ישראל בע"מ.חברה זו עוסקת בכל הקשור אל תחום חיטוב הגוף והצרת היקפים בצורה שאינה פולשנית. מכשיר האולטרה שייפ הוא מכשיר בטיחותי וטיפולים מסוג זה נעשו בכל רחבי העולם בהצלחה מרובה. מכון היופי של זוהרה רוכש מכשירים בטיחותיים בעבר שזכו להמלצות רבות ברחבי העולם ותוצאות מוצלחות.

מה עושה מכשיר האולטרה שייפ?

הטיפול המועבר לכם על ידי האולטרה שייפ נעשה באמצעות מערכת הנקראת קונטור 1. כאן מדובר על מערכת המתבססת על טכנולוגיית האולטרה- סאונד. מכשיר האולטרה שייפ פועל על פי גלים אקוסטיים גבוהים. גלים אלו מטרתם לגרום לפירוק של השומן באזור המטופל ללא שום תופעות לוואי. יתרון גדול מאוד.

אם בעבר, הטיפול היחיד אשר נשא תוצאות מוצלחות בכל הקשור להצרת היקפים היה שאיבת שומן, אשר הוגדרה כפעולה פולשנית, מכשיר האולטרה שייפ אינו פוגע באותה רקמה הקרובה אל העור שלכם.

כיצד מתבצע טיפול באולטרה שייפ?

הטיפול באמצעות אולטרה שייפ חייב להתבצע על ידי רופא אשר עיקר התמחותו היא בטיפולים מסוג אסתטי.

טרם תחילת הטיפול תוזמנו לפגישה עם אותו רופא שיטפל בכם וזאת על מנת שהוא יבחן את אותו איזור בו אתם מעוניינים לטפל. שימו לב אם ה- BMIשלכם הוא מעל 30, קרוב לוודאי שהטיפול במכשיר זה לא יהיה אפקטיבי עבורכם. הרופא יסמן את שטח העור ומודד את עוביו ועל פי זה הוא קובע כמה זמן יארך הטיפול. (בדרך כלל בין שעה לשעה וחצי).

במהלך הטיפול תצטרכו לשכב על מטית טיפולים והרופא יחליק לכם את המכשיר הפולט גלים אקוסטיים על העור. הרופא אינו זה שמנווט את מהלך הטיפול. במכשיר עצמו קיימת מערכת ניווט מיוחדת אשר מכוונת את הרופא במהלך כל הטיפול, דבר המבטיח תוצאה אחידה של הטיפול.

כל היתרונות של אולטרה שייפ

  • כאב- היתרון הראשון של טיפול במכשיר זה הוא בעצם העובדה כי הטיפול אינו כואב. מקסימום אתם יכולים לחוש בעקצוצים עדינים.
  • תופעות לוואי- אין תופעות לוואי לטיפול זה. במקרים חריגים תבחינו באדמומיות של העור או בטמפרטורת עור חמה מהרגיל.
  • הרדמות ואלחושים שונים- אין צורך, כי אין כאן שום סיכוי כי תחושו כאב כלשהו.
  • סכנה- המכשיר והטיפול אינם מסוכנים. כל הטיפול מבוסס על גלי על קול.
  • חזרה מהירה לשגרה- בתום הטיפול הכולל תוכלו לחזור מיידית לשגרת יומכם. אין שום הגבלה כולל שימוש בתכשירים כגון קרם גוף. העור שלכם יהיה אחיד והמראה שלו יהיה חלק.