זהרה. כל היופי במקום אחד

בתכניתה של אופרה ווינפרי, זכה מכשיר הצרת ההיקפים 'אולטרה שייפ' להמלצה לסילוק עודפי השומן. הטיפול מבוצע באמצעות טכנולוגיית אולטרה סאונד אשר בה מנוצלות הקרניים שפולטים המכשירים לחימום השכבה ה-תת עורית שבה ממוקמים תאי השומן.

הקרניים חודרות לשכבה התחתונה של העור, מפרקות את תאי השומן, ממריצות את מחזור הדם ומנקות פסולת באזור הטיפול. השומן שישתחרר יועבר בהדרגה על ידי מערכות הלימפה ומחזור הדם אל הכבד. שם יעבור רוב השומן תהליך של פירוק במשך 14 יום לאחר הטיפול. לרוב, אנו מקבלים את האנרגיה לפעילות היומיומית שלנו משומנים, פחמימות וחלבונים שאנו אוכלים. מכאן, שבמהלך טיפולך באולטרה- שייפ להצרת היקפים נרצה שגופך ינצל שומן שמקורו בתאי השומן שהתפרקו במסגרת הטיפול ושאלו ישמשו כמקור אנרגיה.

הצרת היקפים לגברים ונשים

הטיפול בשיטת האולטרה-שייפ מתאים לנשים וגברים בעלי מבנה גוף ממוצע עד מלא המעוניינים להשיג שיפור עיצובי ממוקד באחד או יותר מאזורי הגוף. הטיפול בשיטה זו מתמקד באזורי הבטן, ירכיים ומותניים. עם זאת, על מנת להשיג תוצאות טובות יותר מותאמת עבורכם חבילת הצלחה להצרת היקפים ב'זוהרה' הכוללת מפגש היכרות עם רופא, 3 טיפולים במכשיר האולטרה שייפ, שימוש בחדר כושר ופגישה עם מאמן כושר אישי ליצירת תכנית אימונים ופגישה עם תזונאית. שילוב כל אלה (גם עיסוי רפואי בספא טוב - בוודאי לא יזיק) הינם תנאי לטיפול במכשיר כדי לראות מראה מושלם לצד הרגלים בריאים לחיים.

* הטיפול ניתן בסניף: קריית מלאכי.

לצפייה בסרטון לחצו כאן