זהרה. כל היופי במקום אחד

בעזרת אפילציה הסרת שיער לצמיתות הופכת לתהליך קל, פשוט ונוח.

בניגוד לשיטות הסרת שיער פרימטיביות, האפליציה מתבצעת על ידי כלים מיוחדים, ואפשרית גם עבור נשים בהיריון, חולי סרטן, בעלי עור בהיר, ואפילו אנשים עם קוצב לב. האפליציה בטוחה יותר מטיפולי הסרת שיער בלייזר, ומתבססת על טכניקות רפואיות מוכיחות. בשנים האחרונות הפכה האפילציה לטיפול מבוקש בקרב נשים וגברים, וכעת גם אתם יכולים ליהנות ממנה. במכון זוהרה יודעים עד כמה חשוב לבצע טיפול קצר להסרת שיער, ובעלות הוגנת.

לאחר אפילציה הסרת שיער לצמיתות הופכת לחלום הנמצא בהישג יד, כאשר בזכות הקוסמטיקאים ואנשי המקצוע של מכון זוהרה מובטחים שיעורי הצלחה באחוזים גבוהים. אך כיצד מאפשרת אפילציה הסרת שיער לצמיתות, ומהו הליך הטיפול בו מאמינים במכון זוהרה?

מה מייחד את מכון זוהרה בתחום הקוסמטיקה?

ראשית, כל איש מקצוע המבצע אפילציה ברשת זוהרה עובר התמתחות מיוחדת. בנוסף, במכון זוהרה דואגים להפרש קצר בין הטיפולים, וכך מבטיחים יעילות גבוהה יותר. לכל מטפל או מטפלת ברשת זוהרה יש מחט אישית, בעזרתה מתבצע הטיפול, כאשר במקביל נשמרים קריטריונים של סטריליות וניקיון. באופן כללי, טיפולי אפילציה מלווים בתחושת עקצוץ קלה, אך לאחר מספר דקות אזור הטיפול מסתגל וההרגשה הופכת נינוחה יותר. אנחנו במכון זוהרה יודעים כי המטרה שלכם היא לעבור טיפול הסרת שיער בצורה מדויקת, ולכן נעזרים בניסיון של שנים רבות על מנת לעזור בכך. לקוסמטיקאים של מכון זוהרה יש גם גישה למשחה מרגיעה, אשר עוזרת להפגת תחושת החום. מבחינת לוח זמנים, האפילציה באיזור הפנים למשל אינה אורכת יותר משעה. באזורים אחרים כמו השפם נערכים טיפולים קצרים יותר, של חמש עשרה דקות, ובכל מקרה אורך הטיפול הוא פונקציה של סיבולת המטופל.

כך מסירים היום שיער

אין ספק כי האפשרות להסיר שיער לצמיתות היא מיתרונות העולם המודרני. שיפורים טכנולוגיים מרחיקי לכת, מודעות עצמית גבוהה ומכוני יופי וקוסמטיקה כמו זוהרה מוכיחים כי אין דבר העומד בפני הרצון. אם גם אתם רוצים ליהנות מגוף חלק, פנו למכון זוהרה וקבעו פגישת ייעוץ. שמעו על היתרונות של שיטת האפליציה, התעניינו לגבי סוג העור הספציפי שלכם ורכשו מידע חיוני. אל תוותרו על הניסיון של חברת קוסמטיקה מוכרת, ואל תתפתו להצעות אחרות. ודאו כי הפרוצדורה מתאימה לצרכים שלכם, והשתמשו בידע של מכון זוהרה על מנת להיפטר משיער הגוף המיותר.