זהרה. כל היופי במקום אחד

בשנים האחרונות פעולת הסרת שיער לצמיתות באמצעות אפילציה היא אחד השירותים הפופולאריים והנדרשים ביותר. הסיבה לפופולאריות זו טמונה ביתרונות הרבים הטמונים בטיפול זה.

חשוב לדעת כי למרות יתרונותיה הרבים של האפילציה, יש לשים שימת לב רבה על בחירת מטפל מוסמך ובעל ניסיון ולוודא כי מדובר במכון מוסמך שבו נעשה שימוש בציוד משוכלל.

כיום, כבר לא צריך לדאוג באשר לשיער גוף מיותר, טיפול אפילציה, (במרבית המקרים), יעזור לכם להיפטר משיער הגוף הלא אסתטי, לצמיתות.

אפילציה- מסירים שיער לצמיתות

טיפול האפילציה נעשה על ידי מחט חשמלית. באמצעות מחט חשמלית זו מועברים זרמים לתוך שורש (זקיק) השערה וכך מחסלים את הפטמה של אותה שערה. פעולה זו מבטיחה לכם שלא יצמחו יותר שערות באותו מיקום בו הועבר הזרם החשמלי, אלא במקרים חריגים.

חשוב לדעת כי הזרם החשמלי משתנה מטיפול לטיפול ונקבע בהתאם למטופל ולנתונים הגופניים - בריאותיים שלו. החלטה זו אינה נעשית על ידי השערה של הקוסמטיקאית או המטפל שלכם, אלא על ידי המערכת הממוחשבת של מכשיר האפילציה המיועד לכך.

אם בעבר, אנשים רבים נמנעו מתהליך הסרת השיער לצמיתות וזאת משום הפחד והידיעה שתהליך זה היה בחיתוליו וכן משום ששמעו שתהליך זה יכול להוליד לתוצאה של צלקות קבועות בגוף, היום תוכלו לעבור אפילציה ללא חשש מתופעות לוואי כגון נשירת שיער, צלקות וכד'.

הסרת שיער לצמיתות- אז והיום

אפילציה היא אינה דבר חדש, שכן היא החלה כבר בשנת 1875, אך הוגדרה כתהליך רפואי.

מטרתו של טיפול זה הייתה לתקן את כיוון הצמיחה של הריסים וזאת על ידי צריבה.

כיום, אפילציה מוגדרת כתהליך קוסמטי שבו מלחימים פריצות של נימי דם ומנתקים אותם, על ידי מחט חשמלית. הטיפול נעשה בדרך כלל במספר מפגשים, כשכמות המפגשים נקבעת בהתאם לאזור בגוף בו מעוניינים להסיר את השערות לציתות, הפיגמנטציה של השיער ועוד.

אם בעבר, פרוצדורה קוסמטית זו הייתה ניסיונית ולכן היו מצבים בהם נעשה נזק למטופלים (כוויה, דלקת), כיום חולשים על תהליך זה ותקריות אלו נדירות.

הדבר החשוב ביותר הינו לבחור במכון מוסמך ובקוסמטיקאיות מוסמכות ועתירות ניסיון אשר יבצעו את ההליך בצורה הטובה ביותר.

הסרת שיער- חשוב לשים לב

  • ייעוץ- אל תוותרו על פגישת הייעוץ הראשונית. בבדיקה זו יבחנו את סוג העור שלכם, יבקשו לדעת אם ישנן בעיות הורמונאליות אשר יכולות לעכב את התהליך, יבדקו את טיב השערות אותן אתם מעוניינים להסיר ועוד.
  • ניסיון- בחרו אך ורק במכון עם ציוד משוכלל ומתקדם המעסיק קוסמטיקאית מוסמכות ובעלות ניסיון.
  • סטריליות- יש לוודא עם המנהל של אותו מקום כי המחט מוחלפת ממטופל למטופל וזאת על מנת שלא יקרו מצבים של דלקות באזור בו מסירים שערות.
  • אלחוש- וודאו כי יש באפשרותכם לקבל אלחוש באזור המטופל.