זהרה. כל היופי במקום אחד

מכון יופי זוהרה מציע לכם טיפול אפילציה בפנים על ידי טובי המקצוענים בתחום.

וותק של יותר מ- 37 שנים, מקצועיות ומוניטין יבטיחו לכם פנים יפות וחלקות ללא שערות.

טיפול אפילציה בעור הפנים הינו טיפול חדשני המתבצע על ידי קוסמטיקאיות מקצועיות של המכון.

התופעה של שיעור יתר באזור הפנים מוכר לנשים רבות וכאשר מדובר בנשים עם שיער בלונדיני, שיער לבן או שיער ג'ינג'י אשר אינן יכולות לעבור טיפול הסרת שיער בלייזר או באינפרה אדום וזאת משום שהמכשיר אינו קולט את השערה, הבעיה הופכת למטרידה יותר. הפתרון האידיאלי הינו טיפול אפילציה בפנים במצב של שעורות בודדות, ג'נגי' ולבן .

טיפול אפילציה מתאים גם לנשים בהריון, אנשים אשר סובלים ממחלת הסרטן ואנשים שבגופם מושתל קוצב לב.

היתרונות של טיפול זה הם רבים: העלות של הטיפול זולה יותר לעומת שיטות אחרות, ניתן לבצע אותו גם בחודשי הקיץ והטיפול מוגדר כטיפול אשר מביא לתוצאות מוצלחות.

שיטת האפילציה

שיטה קוסמטית זו הקרויה בשפה המקצועית אלקטרוליזיס, היא שיטה בה מלחימים את נימי הדם ומנתקים אותם מהפנים ובכך השיער מוסר לצמיתות מעור הפנים.

טיפול אפילציה באזור הפנים יתבצע על ידי החדרה של מחט חשמלית לזקיק השערה והעברת זרם חשמלי אשר יצרוב את שורש השערה ובכך ימנע צמיחה מחודשת שלה.

הטיפול אורך מספר מפגשים ומתאים גם לקהל יעד אשר אינו יכול לעבור טיפולי הסרת שיער בלייזר ובשיטות שונות אחרות. כל טיפול אורך עד שעה וניתן לבצע יותר מטיפול אחד מדי שבוע, כך שהלקוח הוא זה שמחליט תוך כמה זמן הוא מעוניין לסיים את הטיפול. הטיפול סטרילי שכן במכון זוהרה מקפידים להחליף מחט לכל לקוח ותופעות הלוואי מסתכמות באדמומיות אשר חולפת תוך מספר ימים.

מציעים לכם את הטוב ביותר

מכון זוהרה מציע ללקוחותיו את הטוב ביותר בכל הקשור אל טיפולי פנים והסרת שיער:

  • פגישת ייעוץ- כל מתעניין מוזמן לפגישת ייעוץ ללא עלות או התחייבות בה נאבחן את סוג עורו, נבדוק את צבע השיער שלו ונעשה בירור בכל הקשור לבעיות הורמונאליות מהן הוא סבל בעבר או סובל בהווה.
  • ציוד וצוות- אנו מציעים לכם צוות מקצועי בעל ניסיון רב בכל הקשור אל טיפולי שיער באפליקציה המשתמש בציוד מתקדם ביותר.
  • ניקיון וסטריליות- אנו מודעים לחשיבות הסטריליות של המקום בו עוברים הלקוחות טיפול ולכן אנו מתחייבים לחדרי טיפול נקיים ושימוש במחטים סטריליות וזאת על מנת להבטיח לכל המטופלים שלנו טיפול בטוח וללא חשש לזיהומים כלשהם.
  • הרדמה ואלחושים- טיפול אפילציה בפנים הוא אינו טיפול המצריך הרדמה מקומית, שכן הכאב נסבל. למרות זאת, אנו מציעים ללקוחותינו אלחוש של האזור על מנת שהטיפול יעבור בצורה הנעימה ביותר.