קריית מלאכי - 08-8587010

הרמת צוואר ללא ניתוח

רבים חושבים על שיפור מראה הצוואר, הפנים וקו הלסת אך אינם מעוניינים בניתוח מסיבות שונות. לכל אלו, מכשיר הפרופאונד עשוי להיות התגשמות חלום.

אחרי שנים של מחקר בארה"ב ואלפי טיפולים שבוצעו באזור הפנים, הצוואר וקו הלסת הפך השימוש במכשיר פרופאונד למועדף ע"י כירורגים פלסטיים בכל רחבי ארה"ב.

איך זה עובד?

באמצעות השימוש במכשיר מוחדרות לרקמות העור מחטים אשר גורמות לעור לייצור טבעי של סיבי קולגן, סיבי אלסטין וחומצה היאלורונית.

התהליך מבוצע ע"י רופא מוסמך, תחת הרדמה מקומית.

לאחר הטיפול צפויה נפיחות זמנית.

מכשיר האינמוד

מזותרפיה בשילוב טכנולוגיית RF ( גלי רדיו) פרקציונלי מטפלת במגוון רחב של נגעים ושל נזקי שמש ומאטה את ההשפעות של תהליך הזדקנות העור. הטיפולים בעור מגוונים וכוללים הפחתת קמטים, שיפור מרקם העור, טיפול בסימני מתיחה, הבהרה, טיפול ברפיון העור, טיפול בהרמת עפעפיים, טיפול בצלקות ובצלקות פוסט אקנה והענקת גוון אחיד לעור המטרה העיקרית של המכשיר הייחודי ב"ZOHARA" הוא חידוש והצערת העור להענקת מראה עור בריא, צעיר ויפה יותר.

הפרופאונד

מכשיר הפרופאונד מבוסס על טיפול בחום בלבד. באמצעות המכשיר מחדירים לרקמת המטרה מחטים זעירות חכמות המחממות לטמפרטורה מדויקת את המרכיבים המקנים לעור את תכונות האלסטיות והנפח שלו - סיבי קולגן, סיבי אלסטין וחומצה היאלורונית - ובכך מאיצות את הבנייה הטבעית שלהן.

תקציר על מכשיר ה CO 2

אנרגיית הלייזר CO2 מועברת לעור בתבנית של נקודות קרובות ובמבנה ייחודי, אשר גורמות בצורה מבוקרת לקילופו של העור וכתוצאה מכך לחידושו. טיפול באמצעות מבנה ייחודי זה מאפשר לנו לתת טיפול מהיר ונוח, אשר לא נופל בתוצאותיו מפילינג כימי או ניתוח, ומאפשר חזרה מהירה יותר לפעילות שגרתית.

הטיפולים האסתטיים  של מכשיר ה INMODE

אנרגיית הRF בFRACTORA היא שיטה מוכחת ומדעית להפחתת קמטים. תהליך חידוש עור מתבצע באמצעות מטריצה של מיקרו- פינים  שמעניקות תוצאות מקסימליות וכמעט ללא זמן החלמה.

אנרגיית RF בי פולארית מועברת לעור באמצעות הטיפ המורכב ממבנה של פינים של אלקטרודות זעירות. הרקמה הבריאה שבין הפינים משמשת כגורם מאיץ של התחדשות העור ושל תהליכי ההחלמה.

השילוב הייחודי לטכנולוגיה זו מעניקה פעולה כפולה של התחדשות על ידי מיקרו פינים המסייעים בייצור מוגבר של קולגן, אנרגיית הrf ( גלי הרדיו) הפועלת במקביל מחממת את השכבות העמוקות של העור ויוצרת גם היא התחדשות מבפנים. הפעולה מתבצעת מבוקר ומשפרת משמעותית את הנגעים ואת מרקם העור שמעניק מראה צעיר, בריא, חיוני ויפה יותר.

הזמנת תור

לפרטים נוספים והזמנת תור מלאו את פרטיכם.